W dniu 19.12.2017 r. czwórka uczniów z naszej szkoły udała się do Kurii Metropolitalnej na spotkanie  z Księdzem Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim Metropolitą Krakowskim.

Nasza młodzież złożyła Księdzu Arcybiskupowi życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i wręczyła upieczone przez naszych uczniów pierniczki świąteczne. Nie był to jednak jedyny podarunek jaki w tym dniu otrzymał od nas Metropolita Krakowski. Uczniowie podarowali obraz przedstawiający naszego Patrona św. Maksymiliana Marię Kolbe naszkicowany węglem przez Aleksandrę Godek uczennicę klasy 2TGA. Obraz opatrzony był dedykacją od Pana Dyrektora z życzeniami wielu Bożych łask wypraszanych za wstawiennictwem św. Maksymiliana.

Zdjęcia autorstwa Adama Bujaka pobrane z:

https://www.flickr.com/photos/archidiecezjakrakowska/albums/72157667583747529/with/38451008604/

 

Spotkanie świąteczne z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim